لوگو سایت بساپلیمر

درباره ما

معرفی بساپلیمر

شرکت بسپار سازان ایرانیان ٫ به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه پلیمری به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد. این شرکت با نام تجاری بساپلیمر فعالیت نموده و در کنار تولید محصولات، ارائه دهنده مشاوره‌های تخصصی در زمینه طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی می‌باشد.

درباره ما

داستان شکل گیری شرکت بسپار سازان ایرانیان (سهامی خاص)

در سال ۱۳۸۹ ،طی بازدید از یک کارخانه داروسازی در تهران، محمد رونق که در آن زمان دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر بود، متوجه بروز تاول‌هایی در سطح کفپوش اپوکسی خط تولید آن کارخانه شد. به نظر می‌رسید مدیران فنی کارخانه و پیمانکار نصب کفپوش در مورد دلایل بروز این مشکل جدی، که الزامات بهداشتی تولیدِ دارو را زیر سئوال می‌برد، اطلاعاتی ندارند.

مشکلی که دلیل وقوع آن از نظر محمد رونق واضح و قابل پیشگیری بود. راه حل برطرف نمودن این مشکل طی همان بازدید به مدیرفنی کارخانه اعلام شد. بررسی بازار کفپوش اپوکسی در ایران حاکی از نبود اطلاعات فنی و فقدان آموزش مورد نیاز در بخش تولید محصولات، نصب و اجرای آنها و همینطور مصرف کننده نهایی بود و جرقه‌ی شروع کسب و کاری با رویکرد کاملاً تخصصی و با مأموریت ارتقاء سطح دانش عمومی در حوزه‌ی کفپوش‌های رزینی و ارائه محصولات دارای کیفیتی هم‌رده با بازار جهانی شد.

معرفی بساپلیمر – تیم اولیه بساپلیمر با اضافه شدن پردیس رستم‌زاده فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر تشکیل شد و در قالب یک هسته‌ی فناور پس از ثبت اختراع در سال ۱۳۹۰ و دریافت گواهینامه نانومقیاس از ستاد نانو در سال ۱۳۹۱ تحت نام حقوقی “بسپارسازان ایرانیان” در مرکز رشد فناوری پلیمر مستقر گردید.

بساپلیمر در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت تأییدیه دانش بنیان برای محصولات کفپوش رزینی ضد سایش و کفپوش رزینی آنتی استاتیک خود گردید. امروز تیم جوان بساپلیمر، متشکل از متخصصینی از حوزه‌های فنی، بازاریابی و مدیریت، به دنبال توسعه سبد محصولات تخصصی و جلب رضایت مشتریان بوده و پرتوان و با انگیزه به رشد خود ادامه می‌دهد.

تیـــــم مــا

برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک کنید 

شما چه انتظاراتی می‌توانید از بساپلیمر داشته باشید؟

badge_1534216-min

کیفیت محصولات

محصولات بساپلیمر با تکیه بر دانش روز دنیا و بهره‌گیری از تجارب شرکت‌های مطرح اروپایی طراحی و تولید می‌شوند. با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 بساپلیمر تلاش نموده تا سطح بالایی از کیفیت را در محصولات و خدمات خود به مشتریان ارائه نماید.

skills

تجربه بساپلیمر

ما در حرفه خود متخصص هستیم. بساپلیمر با اتکا بر تجربه چند ساله خود و پشتیبانی شرکت‌های مطرح اروپایی نسبت به توسعه محصولات جدید و نوآورانه و کاربردی در بازار امروز، متعهد است. بساپلیمر علاوه بر این که تولید کننده محصولات کفپوش است، از مشکلات و چالش‌هایی که کاربران با آن مواجه هستند نیز درک درستی‌دارد.

innovation

نوآوری و فناوری بساپلیمر

بساپلیمر با سرمایه گذاری مستمر در حوزه تحقیق و توسعه، با تکیه بر علوم مهندسی و شیمی پیشرفته و دانش روز دنیا، برای رفع نیازهای صنعتی مشتریان قدم برداشته و از طریق ایجاد فرمولاسیون‌های جدید آزمایش‌های کنترل کیفیت برای حل مشکلات پیمانکاران و کاربران نهایی فعالیت می‌کند.

business

درستکاری

ما معتقدیم عامل موفقیت یک تولیدکننده در گرو ارتباط مستقیم و صادقانه با مصرف کنندگان می‌باشد، بساپلیمر محصولات خود را باور داشته و در کنار مشتری می‌ماند.

تماس با کارشناس