logo

منابع انسانی

بساپلیمر با تیمی جوان، متخصص و پویا به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح کفپوش‌های رزینی همواره به دنبال نوآوری و ترقی بوده و به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه رزینی به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد.

ما تمایل داریم افرادی که بدنبال فرصت شغلی و مشتاق یادگیری به خصوص در زمینه مهندسی پلیمر هستند را در کنار خود داشته باشیم. به همین منظور همواره در تلاشیم بستری مهیا کنیم تا در کنار هم پیشرفت و توسعه را تجربه کنیم. افراد واجد شرایط جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس‌های مندرج در سایت ارتباط بگیرند، فرم مندرج در صفحه تماس با ما را پر نمایند و یا رزومه خود را به آدرس ایمیل HR[at]BasaPolymer[dot]com ارسال بفرمایند.

HR

فرصت‌های شغلی بساپلیمر

چنانچه زمینه فعالیت شما یکی از زمینه‌های کاری زیر است، در صورت تمایل به همکاری با بساپلیمر روزمه خود را برای ما ارسال بفرمایید.

اپراتور خط تولید

واحد: تولید
شهر: قزوین

شرح شغل و شرایط احراز: دریافت فایل

کارشناس فروش و بازاریابی

واحد: فروش
شهر: تهران

شرح شغل و شرایط احراز: دریافت فایل

مزایا و قابلیت‌های کار در بساپلیمر

benefits3

پاداش عملکرد

benefits2

وام سازمانی

benefits6

دوره‌های آموزشی

benefits5

هدایای سازمانی

benefits4

رویدادهای داخلی

برخی از رویدادهای داخلی بساپلیمر

گزارش عملکرد سال 1401 واحد منابع انسانی بساپلیمر

پرسش‌های متداول

فرصت‌های شغلی در بساپلیمر از طریق سایت‌های کاریابی (سایت شرکت، جابینجا، جابویژن، ای_استخدام و …) اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین با دنبال کردن صفحه لینکدین بساپلیمر می‌توانید از آگهی‌های استخدامی ما مطلع شوید.

پس از گزینش اولیه رزومه ارسالی، کارشناسان ما جهت ارتباط گیری و شروع مصاحبه با کارجویان تماس حاصل می‌نمایند. در صورت دارا بودن شرایط کلی، دعوت به جلسه اول مصاحبه صورت گرفته و مصاحبه اول به صورت حضوری با کارشناس منابع انسانی برگزار می‌شود. پس از آن در صورتیکه کارجو شرایط احراز شغل را برآروده کند، به مصاحبه دوم دعوت و با کارشناس منابع انسانی به همراه مدیر مربوطه جلسه دوم مصاحبه انجام می‌شود.

در صورت قبولی در مصاحبه دوم و پذیرش شرایط از سمت کارجو، پیشنهاد همکاری برای کارجو ارسال و همکاری با بساپلیمر از تاریخ توافق شده شروع خواهد شد.

تجربه کارکنان

چنانچه زمینه فعالیت شما یکی از زمینه‌های کاری زیر است، در صورت تمایل به همکاری با بساپلیمر روزمه خود را برای ما ارسال بفرمایید.

علی کشاورز
مدیر تضمین کیفیت
مدیریت جوان | آموزش تخصصی | استقبال از پیشنهادات

بابک نیکبخت
کارشناس ارشد فروش
صداقت، آموزش، پیشرفت

مهدیه حاتمی
کارشناس منابع انسانی
مصاحبه حرفه‌ای| ارزش‌های مشترک| رشد فردی

آزیتا جهانیان
کارشناس فروش
فضای کاری امن| روابط صمیمی| روحیه کار تیمی