لوگو سایت بساپلیمر

خدمات پس از فروش

اهمیت ارتباط مؤثر و همیشگی با مشتریان، توجه به نظرات، پیشنهادات و رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات مشتریان کفپوش رزینی و انواع پوشش‌های کف، بساپلیمر را بر آن داشت تا واحد ارتباط با مشتریان را به صورت سیستماتیک در مجموعه‌ی خود پیاده‌سازی کند. واحد ارتباط با مشتریان بساپلیمر تلاش نموده است تا با انجام فعالیت‌هایی مشخص فضایی مطمئن و مورد اعتماد را برای مشتریان مهیا کند تا مشتریان نقطه نظرات خود را در خصوص تحویل سفارشات و دریافت خدمات مرتبط با کفپوش‌های رزینی بیان نموده و نسبت به رفع آن‌ها اطمینان خاطر داشته باشند. 

اهم این برنامه‌ها و فعالیت‌های واحد ارتباط با مشتریان به شرح زیر است:

1- نظرسنجی از مشتریان

 به منظور ارتقای کیفیت محصولات (کفپوش اپوکسی، کفپوش پلی‌یورتان و کفپوش MMA)، افزایش رضایت‌مندی و برقراری ارتباط موثر با مشتریان، در هر فصل و حداکثر یک ماه پس از ارائه محصول به مشتری، از مشتریان نظرسنجی به عمل می‌آید. در صورت وجود هر گونه نقاط قوت و ضعف، نارضایتی، پیشنهادات و انتقادات از طرف مشتریان، موارد عنوان شده توسط واحد ارتباط با مشتریان پیگیری شده و نتیجه آن به اطلاع مشتریان می‌رسد.

در نظرسنجی‌های صورت گرفته، سئوالاتی در خصوص کیفیت متریال کفپوش یا پوشش کف خریداری شده، قیمت محصولات و کفپوش اپوکسی خریداری شده، نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات پس از فروش پس از خرید کفپوش رزینی و همچنین کیفیت راهنمایی‌های صورت گرفته در زمان خرید و تعامل کارشناسان فروش کفپوش با مشتریان محترم پرسیده می‌شود. طی این نظرسنجی پیشنهادات احتمالی مشتریان برای بهبود کیفیت تجربه‌ی مشتری از خرید کفپوش بساپلیمر دریافت شده و همچنین نارضایتی یا شکایت‌های احتمالی مشتریان عزیز ثبت شده و مورد پیگیری جدی واحد ارتباط با مشتریان قرار می‌گیرد.

خدمات پس از فروش بساپلیمر

در نمودار دوم همچنین جزئیات شاخص‌های نظرسنجی در هرسال به تفکیک کیفیت کفپوش رزینی، قیمت کفپوش اپوکسی، پلی یورتان و MMA ، خدمات پس از فروش پس از خرید کفپوش و پوشش کف اپوکسی، و نحوه‌ی تعامل واحد فروش با مشتریان عزیز ارائه شده است.

شما نیز می‌توانید با دانلود فرم نظرسنجی مشتریان از طریق لینک پایین، نظرات ارزشمند خود را درخصوص میزان رضایت خود از کفپوش‌های بساپلیمر با ما در میان بگذارید.

2- بازدید دوره‌ای

از آن جایی که محصولات بساپلیمر جهت سرویس‌دهی در بلند مدت طراحی شده‌اند، بررسی و پایش محصولات اجرا شده در دوره زمانی یک ساله بخشی از برنامه‌های ثابت واحد ارتباط با مشتریان است. در این بازدیدهای دوره‌ای پس از هماهنگی‌های صورت گرفته با مشتریان، کارشناس بساپلیمر به صورت حضوری از محل پروژه مشتری بازدید به عمل می‌آورد. در این بازدید، ضمن دریافت نقطه نظرات مشتری در مدت یک سال از زمان استفاده از محصول، کارشناس فنی بساپلیمر نیز گزارشی در خصوص وضعیت کفپوش ارائه می‌نماید. براساس این گزارش و نظرات خود مشتری، در صورتی که نیاز به اقدام اصلاحی باشد، واحد ارتباط با مشتریان هماهنگی‌های لازم را انجام داده و خدمات لازم را برای مشتری انجام می‌دهد.
خدمات پس از فروش2

3- رسیدگی به شکایات مشتریان

رسیدگی و پیگیری شکایات مشتریان جزء الویت‌های کاری واحد ارتباط با مشتریان محسوب می‌شود. پس از دریافت و ثبت شرح شکایات مشتریان، واحد ارتباط با مشتریان با همکاری بخش‌های مختلف، علت وقوع شکایت، نحوه رفع مشکل ایجاد شده و راهکار جلب رضایت مشتری را تعیین نموده و گزارش نتیجه فعالیت‌های صورت گرفته را به اطلاع مشتری می‌رساند. تمام هم و سعی واحد ارتباط با مشتریان در حل مشکل مشتریان و جلب رضایت آنان است.

4- رسیدگی به درخواست‌های مشتریان

بعد از اتمام قرارداد و خدمات/محصول ارائه شده به مشتری، چنانچه مشتری در هر موردی نیاز به خدمات پس از فروش داشته باشد، درخواست خود را با واحد ارتباط با مشتریان عنوان می‌کند. واحد ارتباط با مشتریان با بررسی درخواست مشتری، نظر مسئول واحد مربوطه و فعالیت‌های تعریف شده برای رفع نیازمندی مشتری را ثبت می‌کند. این واحد بر روند فعالیت‌های صورت گرفته برای مشتری نظارت کرده و نتیجه اقدامات صورت گرفته را در فرم خدمات پس از فروش ثبت می‌نماید و در تمام این مسیر همراه مشتری خواهد بود.
خدمات پس از فروش

سایر خدمات واحد خدمات پس از فروش بساپلیمر

سایر خدمات قابل دریافت از واحد خدمات پس از فروش، به شرح زیر است:

 1. تعیین زمانی برای بازدید از پروژه‌های مشتریان
 2. ارائه مشاوره فنی جهت انتخاب بهترین سیستم کفپوش‌های بساپلیمر بر اساس نیاز مشتری
 3. بررسی کاستی‌ها، معایب و ویژگی‌های مطلوب پروژه درخواستی مشتری
 4. ارائه دقیق میزان مواد مصرفی بر اساس ماهیت و چگونگی انجام پروژه
 5. راهنمایی در خصوص انتخاب رنگ مناسب کفپوش بر اساس نوع کاربرد
 6. ارائه دقیق پیش نیازهای محل پروژه جهت استفاده از محصولات
 7. آموزش نحوه اختلاط و اجرای محصولات
 8. آموزش شرایط استفاده و نگهداری محصولات
 9. ارائه زمان دقیق برای شروع اجرای پروژه
 10. تخمین مناسب از مدت زمان اجرای پروژه
 11. معرفی و حضور ناظر متعهد و آگاه بساپلیمر در مدت زمان اجرای پروژه
 12. بررسی و رعایت نکات ایمنی لازم در مدت زمان اجرای پروژه توسط ناظر بساپلیمر
 13. نظارت بر اجرای دقیق مراحل انجام پروژه

برای ارسال درخواست خود فرم زیر را پر کنید.

فرم درخواست خدمات پس از فروش

تماس با کارشناس