logo

کفپوش بیمارستان شهید اکبرآبادی

مکان

کفپوش بیمارستان شهید اکبرآبادی, تهران

دسته‌بندی

کفپوش بهداشتی دارویی

تاریخ انجام

1394

متراژ

300 متر مربع

نیازمندی‌های پروژه

کفپوش بیمارستان شهید اکبرآبادی، با رعایت کامل الزامات و ملاحظات بهداشتی تولید و اجرا شد. یکپارچگی سطح، عدم وجود درز و اتصال 90 درجه با دیوارها، آنتی باکتریال بودن ، تردد آسان وسایل چرخدار (ویلچر و برانکارد) و مقاومت مناسب در برابر لغزش برای محیط‌های پر تردد، از ویژگی‌های مهم کفپوش بهداشتی اجرا شده در این بیمارستان است. همچنین، از کفپوش با ویژگی آنتی استاتیک در اتاق عمل و مناطق دارای تجهیزات حساس الکتریکی استفاده شد. کفپوش آنتی باکتریال اجرا شده در این بیمارستان، در دو رنگ طوسی و آبی و با طرح فلیک و دکودیزاین طراحی و تولید شده است.

راهکار بساپلیمر

کف بیمارستان، از جنس سرامیک و بتن بود. پس از آماده سازی کف، کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی در سه لایه‌ی اصلی و ضخامت تقریبی 3 میلیمتر اجرا شد.

پس از اجرای لایه‌ی خودتراز و پاشش فلیک بر روی سطح، به منظور محافظت از سطح فلیک‌ها و همچنین ایجاد سطح کاملا صاف و صیقلی از روکش شفاف و سپس از یک پوشش نیمه مات به منظور کاهش براقیت کفپوش استفاده شد.

به کار بردن رنگ‌های طوسی و آبی در طراحی کف بیمارستان، با ایجاد حس آرامش، نظم و حفظ تمرکز، تأثیر بسزایی در روحیه پرسنل و بیماران دارد.

در اتاق عمل، با توجه به قرار گرفتن تجهیزات حساس الکتریکی، از کفپوش آنتی استاتیک استفاده شده است.

محصولات استفاده شده

 

لاک محافظ اپوکسی:

BASADUR®-E 401

لاک محافظ اپوکسی:

BASADUR Flake-

میانی و روکش اپوکسی:

BASADUR®-E 201

پرایمر اپوکسی:

BASADUR®-E 101

محصولات کفپوش اپوکسی بساپلیمر

تماس با کارشناس