لوگو سایت بساپلیمر

کفپوش بیمارستان بافت کرمان

مکان

بیمارستان بافت کرمان

دسته‌بندی

کفپوش بهداشتی دارویی

تاریخ انجام

1398

متراژ

600 متر مربع

نیازمندی‌های پروژه

کفپوش بیمارستانی بافت کرمان در دو نوع آنتی استاتیک و بهداشتی، با رعایت کامل الزامات و ملاحظات بهداشتی تولید و اجرا شد. یکپارچگی سطح، عدم وجود درز و اتصال 90 درجه با دیوارها، آنتی باکتریال بودن، تردد آسان وسایل چرخدار (ویلچر و برانکارد) و مقاومت مناسب در برابر لغزش برای محیط‌های پر تردد، از ویژگی‌های مهم کفپوش بهداشتی اجرا شده در این بیمارستان است.

همچنین، از کفپوش با ویژگی آنتی استاتیک در اتاق عمل و مناطق دارای تجهیزات حساس الکتریکی استفاده شد. کفپوش آنتی باکتریال اجرا شده در این بیمارستان، در دو رنگ طوسی و آبی و با طرح فلیک و دکودیزاین طراحی و تولید شده است.

راهکار بساپلیمر

کف بیمارستان، از جنس سرامیک و بتن بود. پس از آماده سازی کف، کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی در سه لایه‌ی اصلی و ضخامت تقریبی 3 میلیمتر اجرا شد.

پس از اجرای لایه‌ی خودتراز و پاشش فلیک بر روی سطح، به منظور محافظت از سطح فلیک‌ها و همچنین ایجاد سطح کاملا صاف و صیقلی از روکش شفاف و سپس از یک پوشش نیمه مات به منظور کاهش براقیت کفپوش استفاده شد.

به کار بردن رنگ‌های طوسی و آبی در طراحی کف بیمارستان، با ایجاد حس آرامش، نظم و حفظ تمرکز، تأثیر بسزایی در روحیه پرسنل و بیماران دارد. در اتاق عمل، با توجه به قرار گرفتن تجهیزات حساس الکتریکی، از کفپوش آنتی استاتیک استفاده شده است.

محصولات استفاده شده در این پروژه

 

1.پرایمر: BASADUR® E114 مناسب برای کف‌های روغنی
BASADUR® E103 برای اجرای کفپوش آنتی استاتیک

2.لایه میانی: BASADUR® E302 فاقد حلال و مناسب برای اجرای ضخیم

3.لایه نهایی: BASADUR® E303 روکش خودتراز نهایی

4.روکش آنتی استاتیک: BASADUR® E325

5.پرک رنگی: BASADUR FLAKE

6.روکش شفاف: BASADUR® E402

7.لاک نیمه مات: BASADUR® E401

 

برای دریافت همه‌ی اطلاعات فنی محصولات استفاده شده در این پروژه، کلیک کنید: محصولات کفپوش اپوکسی بساپلیمر

تماس با کارشناس