لوگو سایت بساپلیمر

کفپوش بیمارستان تهران

مکان

بیمارستان تهران

دسته‌بندی

کفپوش بهداشتی دارویی

تاریخ انجام

1396

متراژ

1325 متر مربع

نیازمندی‌های پروژه

نوسازی کف بیمارستان تهران در شهر تهران با هدف طراحی، تولید و اجرای یک کفپوش کاملاً بهداشتی و مطابق با دستورالعمل‌های مرکز سلامت و بهداشت محیط کار وزارت بهداشت انجام شد.

کف قبلی بیمارستان موزائیک بود و کفپوش بیمارستانی انتخاب شده باید به خوبی بر روی موزائیک می چسبید و در اثر شستشو مداوم جدا نمی‌شد.

کفپوش بیمارستانی به دلیل تردد مداوم پرسنل، مراجعه کنندگان، بیماران و وسایل حمل و نقل چرخداری مانند برانکارد و ویلچر باید از مقاومت سایشی و خش پذیری مناسبی برخوردار باشد.

سهولت در نظافت و ضدعفونی کردن کف بیمارستان به منظور جلوگیری از انتشار و گسترش انواع بیماری ها یکی دیگر از نیازمندی‌های مهم کف بیمارستان تهران بود.

همچنین، طراحی و ترکیب رنگ و اجرای خط کشی و علائم راهنما بر روی کفپوش انتخاب شده به منظور افزایش زیبایی بصری محیط بیمارستان، بهره وری پرسنل و روحیه بیماران اهمیت ویژه‌ای داشت.

راهکار بساپلیمر

کفپوش رزینی انتخاب شده برای راهروهای بیمارستان تهران، کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال کاملاً بهداشتی، بدون درز با مقاومت سایشی بالا بود.

این کفپوش آنتی باکتریال بیمارستانی از رشد و انتشار میکروارگانیسم‌های بیماری زا جلوگیری می‌کند و شستشو و ضدعفونی آن با شوینده‌های مخصوص و دستگاه‌های شستشو کف، آسان است.

کفپوش اپوکسی راهروهای بیمارستان به صورت Stone Design (طرح سنگ) اجرا شد.

به منظور افزایش خاصیت خش پذیری کفپوش بیمارستانی و نیمه مات شدن سطح، لاک شفاف BASADUR® E401 بر روی سطح نهایی کفپوش اپوکسی اعمال شد.

به دلیل اهمیت سرعت اجرای بالا، انتخاب بساپلیمر برای اتاق‌ها و بخش‌های مختلف بیمارستان، کفپوش آکریلات (MMA) به همراه پرک‌های رنگ (فلیک) بود.

در نهایت کفپوش بیمارستان تهران با ضخامت 3 میلیمتر و در مدت زمان 4 روز نصب و اجرا گردید.

محصولات استفاده شده در این پروژه

متریال کفپوش اپوکسی راهروهای بیمارستان

پرایمر: BASADUR®- E101

لایه میانی: BASADUR®- E306

لایه نهایی: BASADUR®- E307

پرک رنگی بسادور

لاک نیمه مات: BASADUR®- E401


متریال کفپوش آکریلات اتاق‌های بیمارستان

خط کشی و علائم راهنما: BASADUR®- E707

پرایمر آکریلات مخصوص سنگ و موزائیک: BASADUR®- M101

لایه میانی: BASADUR®- M302

لایه نهایی: BASADUR®- E503

 

برای دریافت برگه اطلاعات فنی محصولات کلیک کنید: متریال کفپوش رزینی

تماس با کارشناس