لوگو سایت بساپلیمر

بساپلیمر در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان

بساپلیمر در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان

تولید کفپوش‌های نانو توسط فناوران دانش بنیان داخلی

بساپلیمر؛ شرکت تولید داخلی کفپوش نانو، از سال ۱۳۹۱ کار خود را آغاز کرده و تنها شرکت دارای گواهینامه نانومقیاس است.
پردیس رستم زاده مدیر عامل بساپلیمر: شرکت ما تولید کننده‌ انواع پوشش کف و کفپوش‌های رزینی بر پایه رزین اپوکسی، پلی یورتان و پلی متیل متاکریلات است.
بساپلیمر فعالیت خود را در سال ۱۳۹۱ و از مرکز رشد پلیمر آغاز کرد و با توسعه سبد محصولات تخصصی، سهم خود از بازار کفپوش‌های رزینی در ایران را افزایش داد. با تغییر رویکرد سنتی موجود در بازار پوشش‌های کف، به ارائه‌ محصولات تخصصی پرداخت و بدین ترتیب توانست راهکار‌های مناسبی در شرایط کاربری ویژه ارائه بدهد.

رستم زاده: از مهم‌ترین محصولات تخصصی ارائه شده توسط بساپلیمر می‌توان به: پرایمر‌های اپوکسی ضد رطوبت، کفپوش اپوکسی خودتراز با پخت سریع (کمتر از ۲ ساعت)، پوشش‌های پلی یورتان منعطف با قابلیت پل زنی بر ترک‌ها (crack bridging)، کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک ECF و DIF و این قبیل اشاره کرد.
مهم‌ترین کاربری محصولات: کفپوش در کارخانجات، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی، انبار‌های پر تردد، پارکینگ‌های طبقاتی، اتاق‌های تمیز و کاربری‌های تزئیناتی مانند ادارات، شو روم‌ها و نمایشگاه‌ها است.

رستم زاده با اشاره به این که بساپلیمر از سال ۱۳۹۴ به عنوان یک شرکت دانش بنیان تأیید صلاحیت شده است، ادامه داد: به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان و کیفیت خدمات و محصولات، سیستم مدیریت کیفیت ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵ از سال ۱۳۹۸ در این شرکت پیاده سازی شده است.

او در پاسخ به این که تفاوت کفپوش‌های نانو با کفپوش‌های معمولی در چیست، گفت: در سال ۱۳۹۱ شرکت ما موفق به دریافت گواهینامه‌ نانومقیاس برای محصول اصلی خود (کفپوش رزینی ضد سایش برپایه رزین اپوکسی) شد و این محصول با هدف ارتقای فنی محصولات موجود در بازار و افزایش مقاومت سایشی و استحکام کفپوش اپوکسی طراحی شده بود. کفپوش رزینی ضد سایش شرکت ما، دارای مقاومت سایشی تا ۱۰ برابر بالاتر از محصولات موجود در بازار است.
به دلیل مقاومت سایشی بالای این محصول، استفاده از آن در اتاق‌های تمیز داروسازی‌ها که تحت قوانین سختگیرانه‌ی GMP هستند، با استقبال بسیار خوبی رو به رو شد.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 10 =

تماس با کارشناس