logo

مصاحبه کریدور فناوری تا بازار با بساپلیمر

مصاحبه کریدور فناوری تا بازار با بساپلیمر

مصاحبه کریدور فناوری تا بازار با مهندس پردیس رستم زاده، مدیر عامل بساپلیمر؛ در نمایشگاه ایران نانو 1401.

بساپلیمر چه محصولی تولید می‌کند؟

محصولات بساپلیمر شامل: پرایمر‌های اپوکسی ضد رطوبت، کفپوش اپوکسی خودتراز با پخت سریع، پوشش‌های پلی یورتان منعطف با قابلیت پل زنی بر ترک‌ها (crack bridging)، کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک ECF و DIF و… است.
کفپوش رزینی ضد سایش اپوکسی، موفق به دریافت گواهی نانومقیاس شد و دارای مقاومت سایشی تا ۱۰ برابر بالاتر از محصولات موجود در بازار است. همین ویژگی منحصر به فرد، این محصول را برای استفاده در اتاق‌های تمیز داروسازی‌ها که تحت قوانین سختگیرانه‌ی GMP هستند، مناسب می‌کند. کمترین میزان ذره از این نوع کفپوش بلند می‌شود و علاوه بر این یک پارچه و بدون درز، غیرجاذب و آب بند است. این محصول همزمان دارای قابلیت شستشو-ضدعفونی و استحکام بالا است.

شروع کسب و کار بساپلیمر:

بساپلیمر فعالیت خود را در سال 90 با دریافت گواهی نانومقیاس برای محصول خود آغاز کرد و پس از آن در فروردین 91 همزمان با ثبت رسمی شرکت، استفاده از عناوین مشاوره و خدمات تجاری سازی مختلف از کریدور فناوری تا بازار برای شرکت ما شروع شد. مشاوره‌های حقوقی، بازاریابی محصول، نوشتن قرارداد و… از اولین خدماتی بود که استفاده کردیم و حتی هنوز هم با همان کارگزاران روز نخست در ارتباطیم، چرا که تمام کارگزاران معرفی شده به شرکت بساپلیمر از سوی کریدور حرفه‌ای و قابل اعتماد بوده و هستند.
مهندس رستم زاده در ادامه گفت: پس از شروع کار در راه اندازی سایت، راه اندازی سیستم مدیریت کیفیت ISO، عارضه یابی، بازاریابی، توسعه‌ی کسب و کار، مسائل حقوقی، مالی و… نیاز به مشاوره و کارگزار داشتیم که با کمک کریدور به خوبی توانستیم چالش‌های مختلف را حل کنیم. این یک واقعیت است که خدمات مشاوره و توانمندسازی‌ای که توسط کریدور در ابتدای راه دریافت کردیم، آثار ماندگار و عمیقی در رشد شرکت بساپلیمر داشت. مشاوره‌ها برای روزهایی که ما جوان و بساپلیمر تازه تاسیس شده بود، راهنمای بسیار خوب و مفیدی جهت رسیدن به اهداف مان بود.

هدف گذاری و نقش نمایشگاه ایران نانو در رسیدن به اهداف:

ارائه‌ی راهکار به بخش‌های مختلف صنعت و حوزه‌ی عمران هدف اصلی بساپلیمر است. این شرکت یک محصول کلی ندارد و در عوض محصولی متناسب با نیاز مشتری به صورت اختصاصی تولید می‌کند. کفپوش‌های رزینی در حوزه‌های مختلف:

کفپوش اتاق‌های تمیز و مکان‌های بهداشتی،
کفپوش محیط‌های صنعتی،
کفپوش سالن‌های تولید و انبارها،
کفپوش برای صنایع غذایی و نوشیدنی،
کفپوش مناسب صنایع دارویی و شیمیایی،
کفپوش پارکینگ خودروها
و مکان‌های تجاری و مسکونی
قابل استفاده است.

شرکت بساپلیمر در نمایشگاه ایران نانو 1401 اول به دنبال ارائه توانمندی‌ها و معرفی سبد محصولات کفپوش‌های رزینی و سپس شناسایی کسب و کار خود به گروه‌های هدف، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها است.

جلسه B2B شرکت بساپلیمر و هیئت مکزیکی در نمایشگاه ایران نانو 1401:

به همت کریدور فناوری تا بازار جلسه ی B2B بین شرکت بساپلیمر و هیئت مکزیکی بازدیدکننده از نمایشگاه برگزار شد.
مهندس رستم زاده در این گفتگو این نکته را هم خاطرنشان کرد که: شرکت بساپلیمر از خدمت منتورینگ صادرات کریدور فناوری تا بازار هم در سال 1400 استفاده کرده که پس از آن مطالعات بازار در کشور عراق انجام شد و امروز تمرکز شرکت بساپلیمر روی صادارت به عراق است.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − دو =

تماس با کارشناس