لوگو سایت بساپلیمر

و این بار بساپلیمر در نمایشگاه صنایع دریایی جزیره کیش

نمایشگاه صنایع دریایی جزیره کیش

به دنبال برگزاری موفق نوزده دوره از نمايشگاه بين‌المللی صنايع دريايي ايران و استقبال چشمگير از آن، شرکت کارآفرینان توسعه پویا با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی و معاونت همايش‌ها و نمايشگاه‌هاي شركت سرمايه‌گذاري و توسعه كيش وابسته به سازمان منطقه آزاد کيش، بیستمین نمايشگاه بين‌المللی صنايع دريايي و دريانوردی ايران در آذر ماه سال1397، با هدف شناسايي و معرفی فرصت‌های سرمايه گذاری و ارائه توانمندي‌ها و آخـرين دستاوردهای صنايع، تأسيسات و سامانه‌های دريايي و بندری جمهوری اسلامی ايران در سطح بين‌المللی برگزار می نمايند. در اين نمايشگاه بيش از 300 شرکت داخلی و نمايندگی خارجی از کشورهای مختلف مشـارکت نمـودند و آخرين دستاوردها، تجهيزات و قطعات مختـلف صـنايع دريايـي، دريانـوردی و خدمـات مرتبـط را در معـرض ديـد بازديدکنندگان قرار دادند.رکت بساپلیمر نیز در این نمایشگاه به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید کفپوش های رزینی، سبد محصولات تخصصی خود را با هدف محافظت از سطح و افزایش بهره وری محیط کاربری طراحی شده معرفی می نماید. این شرکت با بهره گیری از به روز ترین فناوری های روز صنعت پوشش در کنار نانوفناری امکان استفاده از این محصولات را حتی در محیط های پرچالشی همچون صنایع دریایی فراهم نموده است.

شرکت بساپلیمر نیز در این نمایشگاه به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید کفپوش های رزینی، سبد محصولات تخصصی خود را با هدف محافظت از سطح و افزایش بهره وری محیط کاربری طراحی شده معرفی می نماید. این شرکت با بهره گیری از به روز ترین فناوری های روز صنعت پوشش در کنار نانوفناری امکان استفاده از این محصولات را حتی در محیط های پرچالشی همچون کفپوش صنایع دریایی فراهم نموده است.

استفاده از این کفپوش ها در مکان هایی چون عرشه های کشتی ها و سکو های دریایی، آشپزخانه ها، رستوران ها و نواحی تزئیناتی کشتی ها، سکوهای بارگیری، بار اندازها و انبارها، مسیرهای ویژه عبور و مرور در اسکله کاربرد دارد.

از مزایای این کفپوش ها می توان به مواردی چون : مقاومت جوی در نواحی ساحلی و دریایی، مقاوت عالی در برابر سایش و مواد شیمیایی، استحکام ،پایداری، چسبندگی و انعطاف بالا، مقاومت در برار توسعه آتش و همچنین ضد لغزش بودن اشاره کرد.

بدینوسیله از کلیه علاقمندان و بازدید کنندگان جهت بازدید و آشنایی با محصولات این شرکت از تاریخ 26 الی 28 آذر ماه 1397 از ساعت 16 الی 22 واقع در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش از غرفه ستاد توسعه فناوری نانو، کانتر بساپلیمر دعوت به عمل می آید.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

تماس با کارشناس