لوگو سایت بساپلیمر

هفتمین کنگره تخصصی و چهارمین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان

Hospital Construction Congress

بساپلیمر در هفتمین کنگره تخصصی و چهارمین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان

هفتمین کنگره تخصصی و چهارمین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات به همراه جشنواره تقدیر از خیرین سلامت و پیشگامان ساخت برگزار می‌شود.

براساس مطالعه وسیع بانک جهانی، بین ۵۰ تا ۸۰ درصد منابع بخش سلامت در کشورهای در حال توسعه، به بیمارستانها اختصاص دارد. بنابراین استاندارد ‌سازی‌ ساخت ‌و سازهای بیمارستانی و دارا بودن برنامه مدون منطبق با استانداردهای جهانی استفاده بهینه و صحیح ازمنابع آنها بایستی کانون توجه مدیران و مسوولان بیمارستانی قرار گیرد.

امسال شرکت بساپلیمر نیز، بعنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان تولیدکننده کفپوش‌های رزینی علاوه بر حضور در کنگره به ارائه و معرفی جدیدترین محصولات کفپوش بهداشتی و بیمارستانی خود می‌پردازد. ‌همچنین آماده پاسخگویی و معرفی بیشتر محصولات خود به بازدیدکنندگان این کنگره می‌باشد.

بدینوسیله از بازدیدکنندگان محترم برای بازدید از آخرین محصولات کفپوش‌های رزینی BASADUR® H دعوت می‌شود در تاريخ 29 و 30 آبان ماه 1401 به غرفه 12 (غرفه بساپلیمر) در سالن بین‌المللی همایش‌های رازی از ساعت 8 تا 17 مراجعه نمایند.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دو =

تماس با کارشناس