لوگو سایت بساپلیمر

کارگاه انتخاب کفپوش مناسب صنایع داروسازی

course pharex

برگزاری کارگاه انتخاب کفپوش مناسب صنایع داروسازی در نمایشگاه ایران فارما 1402

شرکت بساپلیمر، تولید کننده کفپوش‌های رزینی صنعتی و دارویی، همزمان با شرکت در نمایشگاه ایران فارما 1402 و رونمایی از محصولات جدید خود، اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی با موضوع “انتخاب کفپوش مناسب داروسازی ها” برای مدیران فنی و بازرگانی کرد.

شرکت در این کارگاه تخصصی علاوه بر کمک به مسئولان این صنعت، با امتیاز بازآموزی برای دانشجویان این رشته همراه بود که همین امر موجب به حضور تعداد زیادی از دانشجویان در این کارگاه شد.

این کارگاه در روز جمعه 7 مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ در سالن  G نمایشگاه, توسط مهندس علی کشاورز، مدیر تضمین کیفیت شرکت بساپلیمر با هشت سال سابقه نظارت بر اجرای پروژه های کفپوش رزینی برگزار شد.

 

course pharex3 کارگاه انتخاب کفپوش مناسب صنایع داروسازی

برگزاری کارگاه رایگان انتخاب کفپوش مناسب صنایع داروسازی در نمایشگاه ایران فارما

 

در این کارگاه، مهندس کشاورز؛ به معرفی کفپوش‌های رزینی و انواع آن‌ها – ساختار لایه‌ای و خصوصیات انواع سیستم کفپوش رزینی – استانداردهای کفپوش داروسازی‌ها براساس قوانین GMP – عوامل تأثیرگذار بر انتخاب سیستم کفپوش رزینی در کارخانجات داروسازی -ر وش‌های نصب و اجرای کفپوش رزینی – نحوه استفاده، بهره‌برداری و نگهداری از کفپوش رزینی در داروسازی‌ها – استانداردهای مربوط به کفپوش‌های رزینی پرداخت.

علی کشاورز مدیر تضمین کیفیت این شرکت با اشاره به اینکه برگزاری این کارگاه تخصصی، فرصت خوبی برای  افزایش سطح آگاهی و دانش مشتریان در زمینه کفپوش های رزینی دارویی است در ادامه گفت: عرضه محصولات جدید و ارائه خدمات پس از فروش شرکت به صنعت داروسازی از مهمترین وظایف ما در شرکت بساپلیمر است.

 

 

بساپلیمر همچنین با بهره‌گیری از تجربه و دانش فنی وتولید کفپوش‌های رزینی با استانداردهای بین المللی؛ با تامین مواد اولیه با کیفیت و استفاده از تجهیرات پيشرو در زمينه كفپوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي رزينی، توانسته است محصولاتی با دوام، مقاوم در برابر عوامل شیمیایی، حرارتی و مکانیکی و در عین حال زیبا ارائه دهد.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 16 =

تماس با کارشناس