لوگو سایت بساپلیمر

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو| مصاحبه با بساپلیمر

IRANANO

پایگاه خبری فناوری نانو ایران: مدیرعامل شرکت بساپلیمر وجود فرصت شبکه‌سازی و تعامل با فعالان حوزه فناوری‌نانو در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱ را یکی از ویژگی‌های مثبت این نمایشگاه عنوان کرد.
پردیس رستم‌زاده درباره سابقه حضور شرکت بساپلیمر در نمایشگاه نانو: «ما در دوره‌های قبل نمایشگاه نانو حضور داشتیم هر چند در دوره‌های پیشین در مرکز رشد پژوهشگاه پلیمر بودیم و امسال به صورت مستقل در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱ حضور داریم. فضای نمایشگاه نانو بسیار پویا است و امکان ارتباط با فعالان حوزه نانو برای شرکت‌ها وجود دارد. همین حضور در نمایشگاه نانو زمینه‌ساز اتفاقاتی شد که به شرکت ما کمک زیادی کرد. در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱ دو راهبرد اصلی را دنبال می‌کنیم. اول به دنبال ارائه توانمندی‌ها و معرفی سبد محصولات کفپوش‌های رزینی به مخاطبان هستیم و دومین راهبرد ما شناسایی کسب و کارمان به گروه‌های هدف، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها است.»

مهندس رستم‌زاده افزود: «ایده راه‌اندازی و تاسیس شرکت بساپلیمر به یک بازدید از کارخانه داروسازی برمی‌گردد که در آنجا من و هم‌بنیان‌گذارم متوجه مشکلات در کف‌پوش‌های مورد استفاده در آن کارخانه شدیم که مدیران آن شرکت چندان به ریشه مشکلات موجود در کف‌پوش‌ها واقف نبودند. از آنجا بود که ایده توسعه فناوری کف‌پوش‌های پیشرفته (رزینی) برای پاسخ به نیاز بازار شکل گرفت. ملزومات قانونی در بخش داروسازی به گونه‌ای است که باید کارخانه‌ها از کف‌پوش‌هایی با ویژگی‌های خاص نظیر ضد سایش بودن، قابل شستشو بودن، جلوگیری از پخش شدن ذرات از سطح استفاده کنند. ما از سال ۱۳۹۱ شروع کار کردیم و کف‌پوش‌هایی برای استفاده در فضاهای مختلف ارائه کردیم و از همان ابتدای کار گواهی نانومقیاس را نیز برای این محصولات دریافت کردیم. در حال حاضر شرکت‌های داروسازی مختلفی نظیر تولید دارو، عبیدی، مینا سرنگ از محصولات ما استفاده می‌کنند. البته کفپوش‌های رزینی تولید ما برای حوزه‌های مختلف نظیر اتاق‌های تمیز و مکان‌های بهداشتی، محیط‌های صنعتی، سالن‌های تولید و انبارها، صنایع غذایی و نوشیدنی، صنایع دارویی و شیمیایی، پارکینگ خودروها و مکان‌های تجاری و مسکونی قابل استفاده است.»

این دانش‌آموخته رشته پلیمر در پژوهشگاه پلیمر از تولید کف‌پوش‌های رزینی مناسب استفاده برای سطح بتن و کف‌پوش‌های رزینی ضد سایش و ضد الکتریسیته ساکن خبر داد که باعث افزایش ایمنی در محیط کار می‌شود.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − نه =

تماس با کارشناس