لوگو سایت بساپلیمر

برگزاری نشست تخصصی فناوری بسادور در زمینه کفپوش های رزینی

برگزاری نشست تخصصی فناوری بسادور در زمینه کفپوش های رزینی

برگزاری نشست تخصصی فناوری بسادور در زمینه کفپوش های رزینی

اولین دوره از سری نشست های تخصصی ” فناوری بسادور در زمینه کفپوش های رزینی” روز چهارشنبه دوم آبان 97 با حضور جمعی از پیمانکاران فعال در حوزه ی کفپوش های رزینی برگزار شد. در این نشست که از ساعت 9 الی 12 در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار شد، پس از معرفی فعالیت ها و دستاوردهای شرکت بساپلیمر، سبد محصولات کفپوش این شرکت با نام تجاری بسادور به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت. محصولات بسادور معرفی شده در این نشست، محصولاتی برپایه ی رزین های اپوکسی، پلی یورتان و متیل متاکریلات بوده که به صورت ویژه جهت استفاده در سیستم های کف رزینی در کاربری های تخصصی و متنوع مورد استفاده قرار میگیرند. در این نشست ضمن ارائه نکات فنیِ کار با محصولات و ارائه مشخصات هر محصول به بحث و تبادل نظر و تجربیات پیمانکاران موفق در این حوزه نیز پرداخته شد. از جمله شرکت های حاضر در این نشست می توان به نگیسا تزئین کفپوش، گروه اجرای طیف گستر، بیتا کفپوش، اکسیر صنعت، مدرن طب، آلتين بتن پايدار، شیدارک و گروه اجرای مانگ اشاره نمود.

لازم به ذکر است اطلاع رسانی در خصوص برگزاری دوره های آتی از طریق وبسایت  و صفحه اینستاگرام بساپلیمر (Basapolymer) و همچنین کانال تلگرام آکادمی بسا ( Basa_Academy@) انجام خواهد شد.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =

تماس با کارشناس