لوگو سایت بساپلیمر

بساپلیمر در همایش تبیین نقش استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان

بساپلیمر در همایش تبیین نقش استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان

دومین همایش «تبیین نقش استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان» توسط صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری سازمان ملی استاندارد ایران همزمان با روز جهانی استاندارد برگزار شد. گفتنی است، شعار روز جهانی استاندارد در سال ۲۰۲۰، «حفاظت از زمین با استانداردها» است.

شرکت بساپلیمر در همایش تبیین نقش استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان

محورهای این همایش شامل: ابلاغ پیام سازمان ملی استاندارد ویژه شرکت‌های دانش بنیان، فرآیند ارزیابی انطباق کالا‌های دانش‌بنیان، فرآیند تدوین استاندارد‌های جدید، نقش و مزایای سیستم‌های مدیریتی در شرکت‌های دانش‌بنیان، فرآیند اخذ گواهینامه‌های محصول، آشنایی با خدمت نیازسنجی مجوز‌ها و تاییدیه‌های ملی و بین‌المللی، فرآیند استاندارد و آزمایشگاه‌ها و مشاوره با متخصصان حوزه‌های مختلف استاندارد (سیستم‌های مدیریتی، گواهی انطباق، گواهی محصول و استاندارد‌های ملی) است.

سومین روز از هفته “استاندارد”، پنل استقرار استانداردهای سیستم‌های مدیریتی، نقش و مزایای آن در روز دوشنبه ۱۹ مهرماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد.

این پنل با محوریت‌ معرفی انواع استانداردهای سیستم‌های مدیریتی و ویژگی‌های یک سیستم مدیریت اثربخش برگزار شد.

در این پنل پس از معرفی انواع استانداردهای مدیریت کیفیت توسط جناب آقای مهندس اکبرنیا از شرکت پیشران صنعت، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان بسپار سازان ایرانیان تجربیات خود را در زمینه‌ی پیاده سازی الزامات استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2015 با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشت.

این همایش برخط به منظور ارائه اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ استانداردها به شرکت‌های دانش بنیان از ۱۷ تا ۲۱ مهرماه برگزار و طی آن در خصوص موضوعاتی چون (فرایند استاندارد سازی محصولات دانش بنیان و فناورانه، استاندارد ابزار پیشرفت آزمایشگاه، استانداردهای صادراتی حوزه تجهیزات پزشکی، استقرار استانداردهای سیستم‌‌های مدیریتی، ضرورت‌‌های تدوین استانداردهای دانش بنیان، استانداردهای صادراتی در حوزه نفت و گاز، استانداردها و مقررات صادرات محصولات کشاورزی و تاییدیه‌‌ها و استانداردها در حوزه برق و انرژی) بحث و تبادل نظر شد.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

تماس با کارشناس