لوگو سایت بساپلیمر

تاپ کوت ضد شعله کفپوش رزینی بساپلیمر

تاپ کوت ضد شعله کفپوش رزینی بساپلیمر

افزایش مقاومت به شعله‌ی کفپوش‌های بیمارستانی با استفاده از لاک محافظ BASADUR® E401، تاپ کوت ضد شعله کفپوش رزینی بساپلیمر

به گزارش مجله بسپار: لاک محافظ BASADUR® E 401، لاک شفاف دو جزئی بساپلیمر برپایه‌ی رزین اپوکسی به عنوان لایه‌ی نهایی سیستم کفپوش رزینی اجرا می‌شود. این محصول پس از تکمیل واکنش پخت محیطی با ایجاد اتصالات عرضی ضمن ایجاد سختی و مقاومت سایشی بالا، با داشتن مقاومت به شعله‌ی بالا از سیستم کفپوش در برابر شعله‌ی مستقیم محافظت می نماید. بر اساس نتایج آزمون استاندارد ارزیابی رنگ‌های ضد حریق به شماره‌ی ASTM D3806، سیستم کفپوش دارای لایه‌ی محافظ BASADUR®  E401 در معرض شعله‌ی مستقیم بعد از 129 ثانیه در مقابل شعله مقاومت کرد و سپس دود ملایمی از خود منتشر کرد و در  طول مدت آزمون شعله ور نشد. این در حالی است که نمونه‌ی فاقد لاک محافظ پس از 62 ثانیه مقاومت در برابر شعله‌ی مستقیم، شروع به  انتشار دود شدید کرده و پس از آن شعله ور شد. همچنین نمونه‌ی کفپوش از جنس  PVC بعد از حدود 58 ثانیه مقاومت در برابر شعله، شروع به انتشار دود کرد، بعد از 85 ثانیه شعله ور شد و آتش گرفت.

 

برای دریافت اطلاعات فنی محصول ضد شعله بساپلیمر، کلیک کنید:

لاک اپوکسی نیمه مات| شفاف

 

تاپ کوت ضد شعله کفپوش رزینی بساپلیمر

 

پوشش کف اپوکسی ضدشعله‌ی بساپلیمر، همچنین در برابر خط و خراش سطحی ناشی از ترافیک، رفت و آمد وسایل چرخدار و… مقاومت بالایی دارد. از جمله کاربری‌های اصلی این محصول با توجه به افزایش ایمنی ساختمان در کنار ایجاد خواص بهداشتی مطلوب استفاده از آن به عنوان کفپوش‌های بیمارستانی است.
کفپوش‌های بیمارستانی بساپلیمر تا کنون برای بسیاری از بیمارستان‌های دولتی و خصوصی نظیر بیمارستان شهدای کرمانشاه، بیمارستان آتیه همدان، بیمارستان فیروزآبادی، بیمارستان شهید اکبرآبادی، بیمارستان شهیدبهشتی شیراز، بیمارستان دکتر غرضی ملایر، بیمارستان تهران و… تولید و استفاده شده است.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =

تماس با کارشناس