logo

کفپوش رزینی نانو، راه حلی پایدار و بهداشتی برای صنایع مختلف

کفپوش رزینی نانو، راه حلی پایدار و بهداشتی برای صنایع مختلف

در گفتگوی باشگاه خبرنگاران جوان با بساپلیمر، درباره ویژگی‌های کفپوش‌های رزینی نانو صحبت شد. براساس گفته‌های کارشناس ارشد فروش این شرکت، این نوع کفپوش‌ها از رزین ساخته شده‌اند و با بهره‌گیری از فناوری نانو، خصوصیات مختلف آن‌ها بهبود یافته است.

از جمله خصوصیات مثبت این کفپوش‌ها، مقاومت سایشی بالا است که باعث افزایش عمر مفید و کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری آن‌ها می‌شود. این خصوصیت برای صنایع و کارخانجات با ترافیک زیاد بسیار مفید است.

کفپوش تولید شده در شرکت بساپلیمر که دارای تأیدیه ستاد نانو است، مقاومت سایشی ۱۱ میلی‌گرم دارد. این در حالی است که مقاومت سایشی کفپوش‌های اپوکسی غیر نانو بالاتر از ۷۰ میلی‌گرم است و به عبارتی مقاومت سایشی کفپوش‌های اپوکسی نانو تولید شده در شرکت ما، حداقل ۷ برابر از کم‌ترین کفپوش‌های غیرنانویی موجود در سطح بازار کمتر است. این موضوع در کاهش هزینه‌های مشتری در طول عمر سرویس دهی کفپوش و طول عمر بالای آن بسیار مؤثر است.

علاوه بر مقاومت سایشی، کفپوش رزینی نانو دارای آب بندی قوی و عدم جذب مایعات هستند و در نتیجه مناسب برای صنایع بهداشتی و غذایی هستند. چرا که در نصب آنها از چسب استفاده نمی‌شود، درز ندارد و در برابر سقوط اجسام سنگین نیز مقاوم است. در واقع اصلی‌ترین مزیت استفاده از کفپوش‌های رزینی، ایجاد یک فضای کاملاً بهداشتی است و این مورد برای صنایع غذایی و دارویی که ملزم به رعایت قوانین GMP هستند، بسیار حائز اهمیت است.

شست و شوی راحت، تنوع رنگ بالا و نصب ساده و سریع از دیگر مزایای این کفپوش‌ها هستند.

قیمت کفپوش‌های نانو در مقایسه با قیمت کفپوش‌های معمولی:

قیمت کفپوش نانو رزینی بستگی به ضخامت و نوع لایه‌های آن دارد و در بازار ایران بازه قابل توجه قابل تغییر است.

کفپوش‌های رزینی ترکیبی از لایه‌های مختلف هستند و به همین دلیل متناسب با کاربری کفپوش، این لایه‌ها با ضخامت‌های مختلف در کنار هم قرار گرفته و در نهایت کفپوش را ایجاد می‌کنند. بنابراین بسته به نوع کاربری ضخامت یک کفپوش از  ۳۰۰ میکرون شروع و تا مثبت  ۵ میلی متر ادامه پیدا می‌کند. پس برای قیمت‌گذاری با یک بازه‌ای از قیمت سر و کار داریم که عامل کاربری کفپوش در تعیین قیمت نهایی تأثیر بسزایی دارد و این بازه به طور میانگین از ۶۰ تا ۹۰۰ هزار تومان متداول است.

برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه محصولات کفپوش اپوکسی بساپلیمر را مطالعه نمایید.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =

تماس با کارشناس