لوگو سایت بساپلیمر

دومین همایش بین المللی بیمارستان هوشمند

دومین همایش بین المللی بیمارستان هوشمند

معرفی کفپوش های رزینی بهداشتی و بیمارستانی بسا پلیمر در دومین همایش بین المللی بیمارستان هوشمند

اولین دوره ­ی همایش بین المللی بیمارستان هوشمند که در تاریخ 1395/02/14 در سالن همایش های بیمارستان فوق تخصصی تریتا برگزار گردید با استقبال خوب و حضور گسترده مدیران ارشد بیمارستان های تهران و چند سخنرانی ملی و بین المللی برگزار شد. هدف از برگزاري اين همايش تبادل نظر و ارائه آخرین یافته های علمی و پژوهشی توسط پژوهشگران، دانشگاهیان، صنعت و شرکت هاي توليدي تجهيزات پزشكي است. در این راستا ضمن بررسی چالش ها و مشکلات، راهکارهای پياده سازي بيمارستان هاي هوشمند در شهرهاي مختلف كشور در این همایش مورد تاکید قرار گرفت.

نظر به برگزاری موفق اولین سمینار همگام با سایر کنفرانس های پیشرو در جهان و اثربخشی قابل توجه آن بر راه اندازی بیمارستان های مدرن در ایران، دومین دوره از این همایش توسط فناوری پزشکی طبفا و شبکه فن بازار ملی ایران، هانا سلامت گستر ایرانیان در تاریخ 24-23 مرداد ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار خواهد شد.

همچنین نشست بهره برداری از فناوری های داخلی در حوزه سلامت همزمان با این رویداد در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد که در آن شرکت های دانش بنیان و فناور به ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای خود به مدیران ارشد بیمارستانی خواهند پرداخت.

شرکت بساپلیمر به عنوان تنها شرکت دانش بنیان تولید کننده کفپوش های رزینی بهداشتی و بیمارستانی علاوه بر حضور در همایش بیمارستان هوشمند از طریق ارائه مقالات به معرفی کفپوش های رزینی بهداشتی و بیمارستانی خود می پردازد. ‌همچنین بسا پلیمر در نمایشگاه جانبی این همایش آماده پاسخگویی و معرفی بیشتر محصولات خود به بازدیدکنندگان این برنامه می باشد.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =

تماس با کارشناس