لوگو سایت بساپلیمر

برگزاری دومین کارگاه تخصصی کارآفرینی باکفپوش های رزینی باهمکاری آکادمی بسا وانجمن پلیمرایران

برگزاری دومین کارگاه تخصصی کارآفرینی باکفپوش های رزینی باهمکاری آکادمی بسا وانجمن پلیمرایران
این بار آکادمی بسا با همکاری انجمن پلیمر ایران دوره ی دیگری از کارگاه تخصصی کارآفرینی با کفپوش های رزینی را در تاریخ 20 و 21 شهریور  1397با حضور جمعی از علاقه مندان و فعالان در این حوزه برگزار نمود. عناوین اصلی این دوره، که در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار گردید، در سه بخش اصلیِ تئوری، بازرگانی و عملی به شرکت کنندگان این دوره تدریس شد.

 

جهت آشنایی بیشتر با آکادمی بسا ٫ اهداف ٫ دوره ها ٫ آموزش ها و… روی لینک زیر کلیک نمایید :

آکادمی بسا

 

در بخش تئوری آقای دکتر محمد رونق باغبانی به معرفی انواع دسته بندی کفپوش های رزینی، ساختار تشکیل یک کفپوش رزینی و نحوه انتخاب نوع کفپوش براساس نوع کاربری، شرایط زیرآیندهای مناسب جهت نصب کفپوش رزینی، مراحل نصب کفپوش های رزینی و ابزارهای مورد نیاز، ایمنی و ترمیم، نظافت و نگهداری کفپوش رزینی پرداخت. هم چنین در بخش تئوری متداولترین مشکلات کفپوش های رزینی و روش های ترمیم و جلوگیری از بروز آنها مورد بررسی و بحث قرار گرفت.

 

آقای دکتر عقلایی در بخش بازرگانی به توضیح و تفسیر آشنایی با بازار، بخش بندی بازار کفپوش های رزینی، روش های ورود به آن و آشنایی با شیوه های قیمت گذاری کفپوش های رزینی پرداخت.

در بخش عملی با همراهی آقای دکتر رونق باغبانی نحوه نصب انواع لایه های کفپوش های رزینی شامل اعمال پرایمر، روکش دوجزئی اپوکسی و آکریلات، روکش سه جزئی، اعمال کفپوش طرح سنگ و متالیک و کفپوش سه بعدی پرداختند. اطلاعات بیشتر : کارگاه تخصصی کارآفرینی با کفپوش‌های رزینی

 

شرکت کنندگان این دوره ضمن آشنایی با انواع کفپوش های رزینی و کاربردهای مختلف آن، قادر به آماده سازی سطوح مختلف و اعمال کفپوش های رزینی بر آنها می باشند. هم چنین مبانی تقسیم بندی بازار، بررسی ویژگی های هر بازار و مبانی قیمت گذاری محصول براساس نوع بازار برای آنها ملموس و قابل درک می باشد.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نه =

تماس با کارشناس