لوگو سایت بساپلیمر

مصاحبه با کارآفرین جوان در حوزه نانو

مصاحبه با کارآفرین جوان در حوزه نانو

ویژگی خاص محصولات شما چیست؟

 

مهمترین ویژگی محصولات بسا پلیمر تولید بر اساس استاندارد های روز جهان و کیفیت بسیار بالا می باشد. در حال حاضر، در کنار این مشخصه ی اصلی، محصولات ضد سایش، آنتی باکتریال، آنتی استاتیک، ضد اسید، ساده تمیز شونده و هوشمند با پایه های اپوکسی، پلی یورتان، هیبرید عرضه می شوند.

چگونه به ایده‌ی نانو کفپوش رسیدید؟

با توجه به تخصص موسسین بسا پلیمر، در ابتدا، بر روی بازار محصولات پلیمری مطالعه نموده و به این نتیجه رسیدیم که کفپوش های پلیمری کاربرد وسیعی در صنایع مختلف داشته و تولید کفپوش های مناسب و مورد نیاز صنعت می تواند زمینه ساز رشد و توسعه روز افزون بسا پلیمر گردد. کفپوش های پلی یورتان و اپوکسی، از جمله کفپوش‌هایی بوده که مدتهاست در ایران شناخته شده‌و جایگاه خوبی در صنعت به خود اختصاص داده اند. مشکلی که در این میان وجود داشت، معضلات و کاستی‌های کفپوش‌های موجود در ایران با قدمت بیست ساله بوده که با وجود اصلاحات بسیار زیاد بر روی این کفپوش‌ها در خارج از کشور، در ایران بدون اصلاح محسوسی تولید می ‌شوند. بسا پلیمر در این میان توانست با تلاش بسیار و استفاده از دانش و ارتباطات علمی متخصصین خود فناوری نانو را در تولید محصولات خود به صورت صنعتی به کار گرفته و برای اولین بار به صورت رسمی نانو کفپوش های صنعتی بسا پلیمر را روانه بازار مصرف نماید. فناوری های به کار گرفته شده در تولید و فرمولاسیون نانو کفپوش های بسا پلیمر سبب گشته است که ویژگی ها و خواص بهینه شده ایی در محصولات بسا پلیمر ایجاد گردد که آنها را آماده رقابت با محصولات خارجی و به روز بنمایند.

 سرمایه اولیه‌ی‌مورد نیاز کسب و کار شما چه مقدار بوده است و از چه طریقی تامین نمودید؟

کل سرمایه اولیه را از طریق شرکا و فروش شرکت تامین کرده ایم.

 چه خصوصیاتی در خود می‌بینید که عامل روی آوردن شما به کارآفرینی به جای کارمندی بوده است؟ 

ایده آل گرایی، قدرت تخیل و تحلیل بالا.

انگیزه شما از کارآفرینی چه بوده است؟

اشتغالزایی و صادرات محصولات ایرانی

در راستای بازاریابی و بازار سازی چه اقداماتی انجام داده‌اید؟

هدف اول بسا پلیمر در بازار یابی ارائه محصولات به شرکت ‌های داروسازی و فرهنگ سازی در زمینه استفاده صحیح از محصولات بسا پلیمر و اطلاع رسانی در زمینه پیشرفت های کفپوش های پلیمری در کشور های توسعه یافته و ویژگی های محصولات بسا پلیمر بوده است، اولین مشتری ما شرکت داروسازی تولید دارو بود که پس از آشنایی با ما از طریق درگاه های تبلیغاتی بسا پلیمر، از ما درخواست ملاقات حضوری نموده و پس از حضور کارشناس بسا پلیمر در شرکت تولید دارو و ارائه توضیحاتی در باره ویژگی های محصولات، سفارش اولیه خود را ثبت و این آغاز کار بسا پلیمر بود. با توجه به ظرفیت‌های اولیه محدود بسا پلیمر در مقایسه با سایر شرکت‌های مشابه، بسا پلیمر رشد نسبتاً خوبی در مدت زمان اندکی که از تاسیس آن می‌گذرد، داشته است. محدودیت منابع انسانی و مالی شرکت، تا حدودی مانع از رشد بیشتر بسا پلیمر شده است. اما با این شرایط در مقایسه با فروردین سال گذشته (ابتدای سال تاسیس شرکت) تولید و فروش محصولات بسا پلیمر 50 برابر شده است و در دو ماه اول سال جاری به اندازه کل سال قبل سفارش محصول داشته‌ایم. به عبارتی سفارشات ما در ابتدا چند مترمربع و امروز با پیش فروش های انجام گرفته به بیش از هزاران مترمربع رسیده است.

جهت مطالعه متن کامل خبر اینجا کلیک کنید.

"بساپلیمر، متخصص در تولید و مشاوره کفپوش‌های رزینی"

بساپلیمر به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه (اپوکسی, پلی یورتان, آکریلات) به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد,
و در مسیر طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی همراه شما است,
تا به شما برای داشتن بهترین سیستم کفپوش متناسب با نیازهای کاربری شما کمک کند.

تلفن

021-44960014
021-44964839
021-44966079

واتساپ

09353426892

پست الکترونیک

info[at]Basapolymer[dot]com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 8 =

تماس با کارشناس